outpost-logo

Dbając o wszechstronny rozwój osobowości dziecka korzystamy z programu zgodnego z podstawą programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 27 sierpnia 2012 r.

• „Nasze przedszkole” program wydawnictwa MAC opracowany przez M. Kwaśniewska i W. Żaba-Żabińska

W swojej pracy wykorzystujemy elementy różnych metod pedagogicznych zgodnie z założeniami programowymi:

• Pedagogika zabawy (zabawy i gry integrujące grupę, wyzwalające aktywność).
  • Metoda dobrego startu Marty Bogdanowicz (system ćwiczeń wspierających rozwój psychomotoryczny dziecka).
  • Metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne ( ćwiczenia ruchowe pozwalające dzieciom na poznanie własnego ciała i orientację w przestrzeni).
  • Nazywanie świata – odimienna metoda nauki czytania. I. Majchrzak
  • Dziecięca matematyka E.Gruszczyk-Kolczyńskiej
  • Metoda ekspresji ruchowej Carla Orffa (metoda improwizacji ruchowej i samowyrażania się ruchem).
  • Techniki relaksacyjne.

ZAJĘCIA DODATKOWE

• warsztaty plastyczne
  • warsztaty i spotkania z teatrem
  • zajęcia twórczego myślenia
  • zajęcia wspomagające rozwój dzieci
  • zajęcia adaptacyjne

ZAJĘCIA DODATKOWO PŁATNE:

• gimnastyka korekcyjna
  • język angielski
  • zajęcia z logopedą

Opłata stała - 250zł
Stawka żywieniowa - 9zł

Jesteśmy do dyspozycji dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 6:45 – 17:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY